Diákok 2020-2021

1. osztály 

Osztályfőnök: Petrányi Andrea

  1. Aksoy József Leonidasz
  2. Bódi Rajmund                        
  3. Csonka Marcell                       
  4. Gyányi Zorka                          
  5. Kiss Kristóf                               
  6. Orsós László                           
  7. Orsós Máté                           
  8. Premec Kristóf                       
  9. Sznopek Csenge                    
  10. Takács Dzsenifer 

2. osztály

Osztályfőnök: Kaszper Gyula

  1. Aczél Csenge Brigitta                
  2. Aczél Izabella                    
  3. Csonka Brendon                
  4. Druzsin Milán                    
  5. Gayer Kevin                    
  6. Kánya Kevin                    
  7. Lévai Liliána                    
  8. Molnár Kornél                
  9. Orsós Dániel                    
  10. Orsós Márk                    
  11. Soós Zalán Ivó                    
  12. Sznopek Gergő Ferenc

3. osztály

Osztályfőnök: Nezdei Ildikó

  1. Antal Sára Regina         
  2. Bódi Melissza             
  3. Bódi Rómeó             
  4. Boros Ádám             
  5. Boros Dominik Dávid         
  6. Milichovszki Márk András
  7. Orsós József Roland    
  8. Orsós Noel            
  9. Orsós Vanessza    Cintia        
  10. Premec Máté            
  11. Aksai Enso Azat    

4. osztály

Osztályfőnök: Sziva Józsefné

  1. Babai Jázmin Nina         
  2. Bódi Ramóna Laura        
  3. Csonka Márk Gyula        
  4. Fejes Nóra            
  5. Hollósi Hanna            
  6. Katona Eliot            
  7. Orsós Milán            
  8. Orsós Krisztina                    
  9. Pincehelyi Fernanda Anna    
  10. Orsós Marietta Natália    

5. osztály

Osztályfőnök: Szabó Gyöngyi Edina

  1. Balog Kinga             
  2. Egri Roland             
  3. Kelemen Kornél        
  4. Kelemen Kristóf        
  5. Kincses Dániel            
  6. Kovács Vilmos            
  7. Matáncsi Dorottya        
  8. Ormándi Bettina        
  9. Orsós Sándor            
  10. Schmidt Karina            
  11. Sznopek Kíra Veronika        
  12. Antal Miklós     

6. osztály

Osztályfőnök: Kondor Dóra

  1. Bata Mánuel                
  2. Bata Martin                 
  3. Bata Milán                
  4. Berkes Balázs                
  5. Bódi Krisztián    
  6. Bogdán Kristóf Levente            
  7. Csonka Laura                
  8. Fridrik Szebasztián Pál             
  9. Lakatos Renátó                
  10. Molnár Máté                
  11. Molnár Regina                
  12. Szabó Boglárka                 
  13. Szlenkay Viktor             
  14. Szondi  Levente                
  15. Váron Áron            
  16. Vati  Zétény                 
  17. Hargitai Kitti                 
  18. Balog Bianka Eszmeralda

7. osztály

Osztályfőnök: Tóth Borbála

  1. Baki Nikolett    
  2. Béres Veronika Anna    
  3. Boros Viktória Csenge    
  4. Gelencsér Tamara        
  5. Mezei Levente                            
  6. Orsós Éva                
  7. Orsós Izabella Dorina            
  8. Orsós Szimonetta Ramóna        
  9. Topp Henrietta                
  10. Vörös Dorina                
  11. Zubor Vanessza             
  12. Orsós Patrik                
  13. Molnár Bálint                
  14. Orsós Melinda Zsanett    

8. osztály

Osztályfőnök: Lőrincz Éva

  1. Aczél Eszter                
  2. Berta István                
  3. Berkes András Zoltán            
  4. Bódi Amanda                
  5. Csankó Viktória                
  6. Gulyás Bálint Martin            
  7. Illés Adrián                
  8. László Elvira            
  9. Ranczinger Franciska            
  10. Szabó Bence                
  11. Szoboszlai Szabina            
  12. Ranczinger Kamilla