Diákok 2019-2020

1.osztály 

Osztályfőnök: Kaszper Gyula

    1. Aczél Csenge Brigitta                Dencsháza-Péterfapuszta
    2. Aczél Izabella                    Dencsháza
    3. Csonka Brendon                Dencsháza
    4. Druzsin Milán                    Szentegát
    5. Gayer Kevin                    Dencsháza-Péterfapuszta
    6. Kánya Kevin                    Bánfa
    7. Lévai Liliána                    Bánfa
    8. Molnár Kornél                    Dencsháza
    9. Orsós Dániel                    Dencsháza
    10. Orsós Márk                    Szentegát-Galambospuszta
    11. Soós Zalán Ivó                    Dencsháza-Péterfapuszta
    12. Sznopek Gergő Ferenc                Szentegát-Galambospuszta

2 osztály

Osztályfőnök: Nezdei Ildikó

    1. Antal Sára Regina         Bánfa
    2. Bódi Melissza             Dencsháza
    3. Bódi Rómeó             Bánfa
    4. Boros Ádám             Bánfa
    5. Boros Dominik Dávid         Katádfa
    6. Milichovszki Márk András    Dencsháza
    7. Orsós Noel            Dencsháza
    8. Orsós Vanessza    Cintia        Bánfa
    9. Premec Máté            Dencsháza
    10. Aksai Enso Azat            Bánfa

3 osztály

Osztályfőnök: Szíva Józsefné

    1. Babai Jázmin Nina         Péterfa
    2. Bódi Ramóna Laura        Bánfa
    3. Csonka Márk Gyula        Péterfa
    4. Fejes Nóra            Péterfa
    5. Gál Noémi            Szentegát
    6. Hollósi Hanna            Dencsháza
    7. Katona Eliot            Dencsháza
    8. Orsós Milán            Galambos
    9. Orsós Krisztina            Dencsháza
    10. Orsós Roland József        Bánfa
    11. Pincehelyi Fernanda Anna    Dencsháza
    12. Orsós Marietta Natália        Bánfa

4 osztály

Osztályfőnök: Szabadi Bernadett

    1. Balog Kinga             Bánfa
    2. Egri Roland             Dencsháza
    3. Kelemen Kornél        Dencsháza
    4. Kelemen Kristóf        Dencsháza
    5. Kincses Dániel            Dencsháza
    6. Kovács Vilmos            Szentegát
    7. Matáncsi Dorottya        Péterfa
    8. Ormándi Bettina        Dencsháza
    9. Orsós Sándor            Dencsháza
    10. Schmidt Karina            Szentegát
    11. Sznopek Kíra Veronika        Galambos
    12. Antal Miklós             Dencsháza

5. osztály

Osztályfőnök: : Kondor Dóra
Napközis: 18 fő

    1. Bata Mánuel                Péterfa
    2. Bata Martin                 Péterfa
    3. Bata Milán                Péterfa
    4. Berkes Balázs                Dencsháza
    5. Bódi Krisztián                Bánfa
    6. Csonka Laura                Dencsháza
    7. Fridrik Szebasztián Pál             Péterfa
    8. Gál Milán Kevin                Szentegát
    9. Lakatos Renátó                Galambos
    10. Molnár Máté                Szentegát
    11. Molnár Regina                Szentegát
    12. Szabó Boglárka                 Galambos
    13. Szlenkay Viktor             Szentegát
    14. Szondi  Levente                Péterfa
    15. Váron Áron                Szentegát
    16. Vati  Zétény                 Szentegát
    17. Hargitai Kitti                 Katádfa
    18. Balog Bianka Eszmeralda        Bánfa

6 osztály

Osztályfőnök: Tóth Borbála
Napközis: 13 fő

    1. Béres Veronika Anna            Dencsháza
    2. Boros Viktória Csenge            Katadfa
    3. Mezei Levente                Dencsháza             
    4. Orsós Éva                Dencsháza
    5. Orsós Izabella Dorina            Dencsháza
    6. Orsós Szimonetta Ramóna        Bánfa
    7. Topp Henrietta                Dencsháza
    8. Vörös Dorina                Szentegát
    9. Zubor Vanessza             Szentegát
    10. Orsós Patrik                Bánfa
    11. Molnár Bálint                Dencsháza
    12. Orsós Melinda Zsanett            Dencsháza
    13. Gelencsér Tamara            Kárász

7 osztály

Osztályfőnök: Lőrincz Éva
Napközis: 14 fő

    1. Aczél Eszter                Dencsháza
    2. Berta István                Dencsháza
    3. Berkes András Zoltán            Szentegát
    4. Bódi Amanda                Bánfa
    5. Csankó Viktória                Dencsháza
    6. Gulyás Bálint Martin            Péterfa
    7. Illés Adrián                Dencsháza
    8. László Elvira                Bánfa
    9. Ranczinger Franciska            Galambos
    10. Szabó Bence                Galambos
    11. Szoboszlai Szabina            Dencsháza
    12. Antal Alina Zsuzsanna            Dencsháza
    13. Ranczinger Kamilla            Galambos
    14. Gelencsér Ferenc            Kárász (magántanuló)

8 osztály

Osztályfőnök: Szabó Gyöngyi Edina
Napközis: 9 fő

    1. Acél Léna                 Dencsháza
    2. Béres István Bence            Dencsháza
    3. Buzády Kornél                 Dencsháza
    4. Molnár Janka                Szentegát
    5. Nyirádi Norbert            Dencsháza
    6. Soós Benjamin László            Péterfa
    7. Szabadi István                Szentegát
    8. Szabó Dávid                Galambos
    9. Vukman Noémi             Szentegát