Diákok 2018-2019

1. osztály 

Wolfné Nezdei Ildikó osztályfőnök

1. Aczél Csenge Brigitta        Dencsháza- Péterfapuszta
2. Antal Sára Regina         Bánfa
3. Bódi Melissza             Bánfa
4. Bódi Rómeó             Bánfa
5. Boros Ádám             Bánfa
6. Boros Dominik Dávid         Katádfa
7. Kánya Kevin             Szentegát-Galambos 
8. Milichovszki Márk András    Dencsháza
9. Molnár Kornél            Dencsháza
10. Orsós Noel            Dencsháza
11. Orsós Vanessza    Cintia        Bánfa
12. Premec Máté            Dencsháza
13. Kovács Ferenc            Péterfa

2. osztály 

Szíva Józsefné osztályfőnök

1. Babai Jázmin Nina         Péterfa
2. Bódi Ramóna Laura        Bánfa
3. Csonka Márk Gyula        Péterfa
4. Fejes Nóra            Dencsháza
5. Gál Noémi            Szentegát
6. Hollósi Hanna            Dencsháza
7. Katona Eliot            Dencsháza
8. Orsós Milán            Galambos
9. Orsós Krisztina            Dencsháza
10. Orsós Roland József        Bánfa
11. Pincehelyi  Fernanda  Anna    Dencsháza
12. Aksoy Enso Azat        Galambos

3. osztály 

Batáné Szabadi Bernadett osztályfőnök

1. Antal Miklós               Bánfa
2. Balog Kinga             Katádfa
3. Egri Roland             Dencsháza
4. Kelemen Kornél        Dencsháza
5. Kelemen Kristóf        Dencsháza
6. Kincses Dániel            Dencsháza
7. Kovács Vilmos            Szentegát
8. Matáncsi Dorottya        Bánfa
9. Ormándi Bettina        Dencsháza
10. Orsós MariettaNatália        Bánfa
11. Orsós Sándor            Dencsháza
12. Schmidt Karina            Szentegát
13. Sznopek Kíra Veronika        Galambos

4. oszály 

Kaszper Gyula osztályfőnök

1. Bata Mánuel                Péterfa
2. Bata Martin                 Péterfa
3. Bata Milán                Péterfa
4. Berkes Balázs                Dencsháza
5. Bódi Krisztián                Bánfa
6. Csonka Laura                Dencsháza
7. Fridrik Szebasztián Pál Péter        Péterfa
8. Gál Milán Kevin                Szentegát
9. Lakatos Renátó                Galambos
10. Molnár Máté                Szentegát
11. Molnár Regina                Szentegát
12. Szabó Boglárka                 Galambos
13. Szlenkay Viktor             Szentegát
14. Szondi  Levente                Péterfa
15. Váron Áron                Szentegát
16. Vati  Zétény                 Szentegát
17. Hargitai Kitti                 Katádfa

5.osztály 

Tóth Borbála osztályfőnök

1. Balog Bianka Eszmeralda        Galambos            
2. Béres Veronika Anna            Dencsháza
3. Boros Viktória Csenge            Katadfa
4. Mezei Levente                Dencsháza             
5. Orsós Éva                Dencsháza
6. Orsós Izabella Dorina            Dencsháza
7. Orsós Szimonetta Ramóna        Bánfa
8. Topp Henrietta                Dencsháza
9. Vörös Dorina                Szentegát
10. Zubor Vanessza             Szentegát
11. Orsós Patrik                Bánfa
12. Balog Dávid                Szentegát

6. osztály

Lőrincz Éva          osztályfőnök

1. Aczél Eszter                Péterfa
2. Berta István                Dencsháza
3. Berkes András Zoltán            Szentegát
4. Bódi Amanda                Bánfa
5. Csankó Viktória                Dencsháza
6. Gulyás Bálint Martin            Péterfa
7. Hinterdorfer Gábor            Dencsháza       
8. Hollósi Vivien                Dencsháza
9. Illés Adrián                Dencsháza
10. László Elvira                Bánfa
11. Molnár Bálint                Dencsháza
12. Orsós Melinda                Dencsháza
13. Ranczinger Franciska            Galambos
14. Szabó Bence                Galambos
15. Szoboszlai Szabina            Dencsháza
16. Antal Alina Zsuzsanna            Bánfa
17. Gelencsér Tamara            Kárász
18. Ranczinger Kamilla            Galambos

7.osztály

Szabó Gyöngyi Edina  osztályfőnök

1. Aczél Léna                 Dencsháza
2. Béres István Bence            Dencsháza
3. Buzády Kornél                 Dencsháza
4. Molnár Janka                Szentegát
5. Nyirádi Norbert            Dencsháza
6. Soós Benjamin László            Péterfa
7. Szabadi István                Szentegát
8. Szabó Dávid                Galambos
9. Vukman Noémi             Szentegát
10. Balog Anita                Szentegát
11. Gelencsér Ferenc            Kárász      

8. osztály

 Bárdos Ildikó osztályfőnök

1. Csankó Fruzsina            Dencsháza
2. Fridrik Violetta Mónika            Péterfa
3. Balogh Dorina Kitti            Galambos
4. Kovács Laura                Dencsháza
5. László János                 Bánfa
6. Lovász Stella Xénia            Dencsháza
7. Szoboszlai Réka Emese            Dencsháza
8. Zubor Kristóf                Szentegát
9. Balog Bettina Éva            Szentegát